HS Hastalığı

HS Hastalığı Forum Blog

HS Hastalığından Kurtuldum

HS Hastalığından Kurtuldum Yendim

(HS Hastalığından Kurtuldum, Köpek memesi, Kıl kökü iltihabı.  Hidradenitis suppurativa, Hidradenit süpürativa, Ter bezi iltihabı, kesin tedavisi, Yendim, HS forum ve yorumlar) Hidradenit süpürativa hastalığından kurtuldum.

Selam herkese öncelikle şunu belirteyim ben 15 yıldır hidradenitis süpürativa hastasıydım.  Çok doktora gittim çok tedavi gördüm 3 defa ameliyat da oldum her denilen bitkisel ilaç otlar çöplerde denedim.

Yani anlıycanız tedaviye yönelik herşeyi ısrarla uyguladım. 

Sonuç hep hüsran olmuştu Antibiyoksu 8 ay önce bir tandığımın tavsiyesi üzerine bunuda alıp deniyelim bakalım deyip kullanmaya başladım.  3 ay içinde tamamen kurtuldum ancak sonucu buraya yazamadım. 

Yazmakta önceleri istemedim belki tekrarlar diye ancak ilaç biteli 4 ay oldu tekrarlama olmadı bu geçen zamandan sonra.  Hidradenitis süpürativa hastalığından kurtuldum diyebilirim. Hidradenit süpürativa hastalığından kurtuldum

Köpek memesi, terbezi iltihabı, kıl köküHiç birşeye güvenim kalmamışken bu ilaç hayatımı yeniden düzene sokmama vesile oldu.  Kullanmakta kararsız kalan insanlara sadece pişman olmayacaklarını belirtmek isterim.

Yüce Allahım şifa versin bir an önce bu dertten sizler de kurtulun. İsteyerek yazmak bilgi verme gereğini kendime bir borç bildim sağlıkla kalın.

(HS Hastalığından Kurtuldum, Köpek memesi, Kıl kökü iltihabı.  Hidradenitis suppurativa, Hidradenit süpürativa, Ter bezi iltihabı, kesin tedavisi, Yendim, HS forum ve yorumlar)

Merhaba ben terbezi iltihabı için almıştım 4 ay kullandım ilk 2. ayda iyileştim ancak

4 ay kullanmam gerekmiş 4 ay kullanımı tamamladım 3 ay daha bekledim şuan tam 7 oldu

ter bezlerinde herhangi bir sorun kalmadı tekrarlamadı.

Antibiyoks gerçekten terbezleri için muhteşem etki etti 6 yıldır çok sorunlar yaşamıştım şimdi herhangi bir sorunum kalmadı.

(HS Hastalığından Kurtuldum, Köpek memesi, Kıl kökü iltihabı. Hidradenitis suppurativa, Hidradenit süpürativa, Ter bezi iltihabı, kesin tedavisi, Yendim, HS forum ve yorumlar)

Merhaba 4 aydır kullandım tamamıyla hidradenitis suppurativa yani hs hastalığından kurtuldum.

13 yıldır bu hastalığı çekiyorum çok tedavi yöntemi uyguladım kim ne derse yaptım.

Maalesef sonuç hep hüsran oldu bu antibiyoks denilen ilacı çok yakınım araştırıp bulmuş tavsiye üzerine alıp kullanmıştım iyiki almışım.

Bu hastalığı ve dertlerini çeken yaşayan bilir şükür acılarım dindi normal yaşantıma döndüm şimdi kullanmayı bıraktım.

Olurya tekrar çıkarsa olmadı tekrar alır kullanırım inşallah gerek kalmaz kullanmak isteyenlere teredütsüz tavsiye ederim. Bu hastalıktan kurtulmanın tek yolu diyebilirim geçmiş olsun acil şifalar herkese ilacı üretenlerin de başarıların devamını dilerim.

(HS Hastalığından Kurtuldum, Köpek memesi, Kıl kökü iltihabı, Hidradenitis suppurativa, Hidradenit süpürativa, Ter bezi iltihabı, kesin tedavisi, Yendim, HS forum ve yorumları)

Çok şey kullandım evet bende denemediğim yöntem kalmadı en sonunda tavsiyeler üzerine Atibiyoks kullandım tek çözüm bu oldu teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim. En azından deneyin derim bazı insanlarda geç iyileşme olmuş geç iyileşme doğaldır moralinizi bozmayın önemli olan iyileşmesi.

(HS Hastalığından Kurtuldum, Köpek memesi, Kıl kökü iltihabı, Hidradenitis suppurativa, Hidradenit süpürativa, Ter bezi iltihabı, kesin tedavisi, Yendim, HS forum ve yorumları)

HİDRADENİTİS SUPPURATİVA BİLGİ PAYLAŞIM FORUMU

HS (KÖPEK MEMESİ ) HASTALIĞINDAN KURTULANLARIN TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTIĞI ORTAK PLATFORMU ZİYARET EDİN !

KÖPEK MEMESİ HASTALIĞI  İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜMLER HAKKINDA BİLGİ ALIN ! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir