HS Hastalığı

HS Hastalığı Forum Blog

HS Gıda diyet ve Yaşam Şeklinizi Değiştirin!

HS Gıda diyet ve Yaşam Şeklinizi Değiştirin! HS Besin rejim ve Yaşam Şeklinizi Değiştirin!

HS Gıda diyet ve Yaşam Şeklinizi Değiştirin! HS Besin rejim ve Yaşam Şeklinizi Değiştirin! Beslenme ve Yaşam Seçimi. HS Hastalığı tedavisi Genel olarak sağlık ve zindeliği güvenliğini sağlamak adına dengeli beslenme ve gerekiyorsa kilonun denetim altında tutulması tavsiye edilmektedir.

Hidradenitis suppurativa (HS) ile yaşam

Sürdüren her ferdin bu halle ilgili deneyimleri değişik olacaktır ve bunun neticesinde değişik fizyolojik etkinliklere katılabilecektir. HS Hastalığı tedavisi Ne tür etkinlikler yaptığınız ya da gerçekleştirme istediğiniz hususu ile ilgili bir dermatoloğa danışmalısınız.

Fazla kilolarınızdan kurtulun

Araştırmalar HS’nin oldukça şişman olmakla bağlantılı bulunduğunu ve aşırı kiloluluğun derecesiyle birlikte hastalığın şiddetinin arttığını göstermektedir. HS Hastalığı tedavisi Fazla kiloluysanız, birazcık kilo vermek genel sağlığınıza katkıda bulunacak ve sıkı giysilerin yol açmış olduğu rahatsızlıktan kurtulmanıza destek olacaktır.

HS Gıda diyet ve Yaşam Şeklinizi Değiştirin!

Sigarayı bırakın

Tıbbi incelemeler HS ile sigara içmek içinde bir bağlantı bulunduğunu göstermiştir. Sigaranın mı HS’ye yol açmış olduğu, yoksa HS’nin (ve depresyon ya da fizyolojik etkinlik yokluğu şeklinde HS Hastalığı tedavisi ile bağlantılı hallerın) mi insanları sigara içmeye sevkettiği hususu tartışmalıdır. Fakat sigarayı bırakmak genel sağlığınızı pozitif yönde etkileyecektir.1

Egzersiz gerçekleştirme sağlıklı bir kiloyu güvenliğini sağlamak ve stresi yönetmek amacıyla iyi bir yoldur.

HİDRADENİTİS SUPPURATİVA BİLGİ PAYLAŞIM FORUMU

HS (KÖPEK MEMESİ ) HASTALIĞINDAN KURTULANLARIN TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTIĞI ORTAK PLATFORMU ZİYARET EDİN !

KÖPEK MEMESİ HASTALIĞI  İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜMLER HAKKINDA BİLGİ ALIN ! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir